^GÓRA
Get Adobe Flash player

...I LOVE HOCKEY...

21.jpg

ODWIEDZINY

996131
Today
Yesterday
This Week
This Month
Last Month
All days
132
292
630
14863
15884
996131

Your IP: 3.235.78.122
Server Time: 2022-06-28 15:28:19

KAMERA LODOWISKO

PLEBISCYT SPORTOWY

Trwa plebiscyt na najpopularniejszą drużynę powiatu malborskiego, dwa lata z rzędu nasza drużyna Bombers Malbork wygrywała konkurs
Fajnie byłoby gdyby udało się to jeszcze raz przypominając wszystkim,że jest w Malborku drużyna hokejowa. Głosowanie potrwa do 27 listopada, prosimy o głosy
SMS o treści DM.29 pod nr 72355 (koszt sms 2,46 z vat)

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/9063382,plebiscyt-sportowy-w-powiecie-malborskim-wyniki,id,t.html

OBOZY 2015

W trakcie wakacji nasi zawodnicy uczestniczyli w dwóch obozach przygotowawczych do sezonu.

Od 1 – 8 sierpnia 30 zawodników z Klubu UKS Bombek a także HUKS Niedźwiadki Gdynia uczestniczyło w zgrupowaniu w Chojnicach. Treningi obejmowały zajęcia na sali gimnastycznej, trening specjalistyczny na rolkach, zajęcia na basenie (aquapark) oraz trening wytrzymałościowy

i gry zespołowe. Zgrupowanie zakończyło się sparingiem z drużyna Roller Chojnice (finalista mistrzostw Polski PLHR w kategorii senior – 6 miejsce), niestety przegranym. Jesteśmy pewni, że duża ilość urozmaiconych zajęć oraz treningi specjalistyczne na rolkach zaprocentują wysoką formą w trakcie sezonu. Od 23 – 28 sierpnia 7 zawodników z naszego Klubu trenowało w Poznaniu na lodowisku wraz z kolegami z HUKS Niedźwiadki Gdynia i PTH Poznań. Zawodnicy doskonalili technikę jazdy na łyżwach oraz taktykę gry na pełnowymiarowym lodowisku. Niestety hokeiści UKS Bombek trenują na niepełnowymiarowym lodowisku (40m/20 pełen wymiar to 60m/40) dlatego też zawodnicy, którzy zdobyli tytuł Mistrza Polski Młodzików zostali wypożyczeni na sezon 2015/2016 do drużyny PTH Koziołki Poznań w trzech kategoriach wiekowych razem z zawodnikami HUKS Niedźwiadki Gdynia: żak młodszy, żak starszy oraz młodzik. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będą stworzone warunki ku temu aby malborska drużyna mogła być gospodarzem rozgrywek młodzieżowych.

Czytaj więcej...

TRENING ZE "STOCZNIOWCEM" - 27.02.2015

27 lutego przed najważniejszymi meczami w sezonie Play - Off  odwiedzili nas zawodnicy MH Automatyki Stoczniowca 2014. Na lodowisku w Malborku pojawili się: Mikołaj Krasakiewicz, Pavlo Taran, bramkarze - Arnold Szymczewski i Wiktor Kopyciński oraz kapitan zespołu Jakub Stasiewicz.

....ZDJĘCIE JEST LINKIEM DO GALERII....

Czytaj więcej...

OBÓZ TRENINGOWY - FERIE 2015

W pierwszym tygodniu ferii zimowych nasi zawodnicy intensywnie przygotowywali się do rozgrywek w kategorii żak młodszy, starszy, młodzik oraz do II międzynarodowego turnieju hokeja na lodzie, który odbędzie się w dniach 12-13 marzec w Malborku. Obóz dochodzeniowy obejmował treningi na lodzie obwodowe/stacyjne/kombinacyjne oraz doskonalenie techniki i taktyki, bieg ciągły (10/12 km) oraz interwałowy a także zajęcia na basenie, na którym zawodnicy pływali odcinki 200 metrowe.

Czytaj więcej...

WOŚP NA LODOWISKU !!!

11 STYCZNIA NA LODOWISKU OSIR GRAMY JAK CO ROKU DLA WOŚP. O GODZ 9 ROZPOCZNIE SIĘ MECZ W RAMACH REGIONALNEJ LIGI HOKEJA NA LODZIE POMIĘDZY DRUŻYNAMI GROM MORĄG - EKH WIKINGOWIE ELBLAG. ZARAZ PO MECZU OKOŁO GODZ 10'10 WEJDĄ NA LÓD ROZEGRAĆ POKAZOWY MECZ NASI NAJMŁODSI ZAWODNICY Z KLUBU UKS BOMBEK (grają wszyscy z rocznika 2005 i młodsi, którzy zostaną podzieleni i oznaczeni kamizelkami na 4 zespoły przez pana Przemka, mecz będzie trwał około 30 min). ZAWODNICY PRZYCHODZĄ NA LODOWISKO JUŻ PRZEBRANI W KOMPLETNY SPRZĘT (szatnie będą zajęte). PO MECZU POKAZOWYM O GODZ 11'00 ZAGRAJĄ DRUŻYNY Z REGIONALNEJ LIGI HOKEJA NA LODZIE - MEDIA TEAM GDAŃSK - GRIZZLIES GDYNIA, PO TYM MECZU OKOŁO GODZ 12 BĘDZIE MOŻNA (za niewielką opłatą do puszki WOŚP) wziąć udział w konkursie strzałów na bramkę i rzutów karnych na bramkarzy z RLH. W TYM CZASIE ODBĘDĄ SIĘ TEŻ LICYTACJE KOSZULEK, KRĄŻKÓW I GADŻETÓW HOKEJOWYCH. PO LICYTACJI DO RYWALIZACJI PRZYSTĄPIĄ NAJSTARSI BOMBERSI, KTÓRZY NIE PRZEGRALI JESZCZE W LIDZE RLH W TYM SEZONIE A PRZECIWNIKIEM BĘDZIE DRUŻYNA ORŁY CZERSK. ZAPRASZAMY ZAWODNIKÓW I KIBICÓW DO UCZESTNICTWA W FINALE WOŚP  NA LODOWISKU W MALBORKU.

WYPRZEDAŻ GARAŻOWA

Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy kolejny raz aktywnie uczestniczyli podczas wyprzedaży garażowej, w akcji zorganizowanej na terenie szkoły SP3, która miała na celu zbiórkę pieniędzy na potrzeby naszych małych hokeistów. JESZCZE RAZ WIELKIE I SERDECZNE DZIĘKI !!!!

Czytaj więcej...

OBÓZ LETNI CHOJNICE

24 zawodników uczestniczyło w obozie, który odbył się w Chojnicach od 1-8 sierpnia 2014. Zawodnicy trenowali bardzo intensywnie, codziennie uczestniczyli w czterech jednostkach treningowych - na rolkach w hali, trening biegowy, zajęcia na pływalni w aquaparku oraz gry zespołowe (piłka nożna, rugby, baseball). Naszych zawodników odwiedził i wspólnie trenował reprezentant Polski w Hokeju na Rolkach, uczestnik Mistrzostw Świata we Francji Paweł Żyła. Dzięki zaprzyjaźnionemu Klubowi Roller Chojnice nasi zawodnicy mieli okazję przepłynąć się na bananie, jednak aby tam dotrzeć trzeba było przejechać łącznie ponad 15 km. Treningi prowadzone były przez dwójkę trenerów: Mariusza Maćkowiaka i Sławomira Nawrockiego w dwóch grupach wiekowych. Kolejny obóz odbędzie się w okresie ferii zimowych. (zdjęcie - link do galerii)

MECZ "RODZICE VS DZIECI" - ZAKOŃCZENIE SEZONU

W poniedziałek 17 marca na lodowisku w Malborku odbył sie ostatni trening UKS Bombek w zimowym sezonie 2013/14. Tym razem na lód wyszły drużyny złożone z młodych zawodników oraz ich rodziców by stoczyć tradycyjny pojedynek kończący sezon. W ubiegłym roku był remis, więc zarówno jedna jak i druga strona chciała pokazać sie z najlepszej strony i wygrać mecz.

Czytaj więcej...