^GÓRA
Get Adobe Flash player

...I LOVE HOCKEY...

28.jpg

ODWIEDZINY

996155
Today
Yesterday
This Week
This Month
Last Month
All days
156
292
654
14887
15884
996155

Your IP: 3.235.78.122
Server Time: 2022-06-28 15:59:32

KAMERA LODOWISKO

ZAWODY !!!

5 grudnia zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi jadą na turniej mini hokeja do Torunia.

Skład zawodników wyznaczonych na wyjazd :

1. Nadia Ratajczyk

2. Igor Napiatek

3.Igor Jędrzejewski

4.Krzysztof  Wensker

5.Tymek Górnik

6.Michał Muczeński

7. Wojtek Czerniewski

8.Maciej Chojniak

9.Arek Pietras

10.Kajetan Przyborowicz

11.Miłosz Rukat

12. Szymon Jankowski

13.Cyprian Rabażyński

14.Jakub Grochecki

Koszt wyjazdu autokarem wraz z wyżywieniem (obiad na miejscu) około 80 zł. Proszę o potwierdzenie udziału dziecka na zawodach do środy na treningu. Kolejny wyjazd także do Torunia 12 grudnia na turniej który organizuje Mariusz Czerkawski, który będzie na zawodach. Skład zostanie podany w późniejszym terminie. Szczegóły wyjazdu wkrótce na stronie. Gdyby ktoś z zawodników został przypadkowo ominięty proszę o kontakt.

 

Najbliższe zawody 28.11.2015 !!!

Planowany na 28 listopada turniej mini hokeja w Malborku nie odbędzie się. Zawody będą rozegrane w innym terminie (data zostanie podana niebawem na stronie). Zak młodszy w najbliższy weekend rozgrywa swoje mecze ligowe w Poznaniu. 5/6 grudnia żak młodszy i starszy zagra kolejne mecze w lidze w Toruniu. 12 grudnia mini hokej - rocznik 2006 i młodsi będą uczestniczyli w turnieju kwalifikacyjnym Czerkawski Cup w Toruniu. Malbork wspólnie z HUKS Gdynia reprezentować będą dwie drużyny. Na początku stycznia planowany jest turniej mini hokeja w Gdyni.

Od 29 listopada co tydz w każdą niedzielę, aż do marca (w godzinach od 8 -13) rozgrywki rozpoczyna Regionalna Liga Hokejowa senior. Uczestniczyć będzie 7 drużyn - gospodarz Bombers Malbork, Marvin's Oliwa Hockey Team, Białe Niedźwiedzie Gdynia, Media Team Gdańsk, Orły Borowiak Czersk, Grom Morąg i Grizzlies Gdynia. W związku z tym od następnego tygodnia po piątkowym treningu - 27.11) trzeba zabrać kompletny sprzęt do domu.(szatnie muszą być puste). Proszę więc o pilnowanie sprzętu tak aby nie został w szatni ponieważ przez przypadek może ktoś zabrać i trzeba będzie odkupić. Jeżeli ktoś wie wcześniej ,że nie będzie w piątek na treningu lub jest chory też trzeba najpóźniej do tego dnia spakować i zabrać sprzęt z lodowiska.

Do końca przyszłego tygodnia będą zamawiane koszulki. Jeżeli ktoś chce mieć swoją prywatną z nazwiskiem i swoim numerem proszę o kontakt z trenerem. Koszt koszulki hokejowej (wzór krzyżacki) 100 zł.

 

TRENINGI NA LODZIE!!!

TRENINGI NA LODZIE ZACZYNAMY OD 15 LISTOPADA Z PODZIAŁEM NA GRUPY WIEKOWE.

ZAJĘCIA GRUPY MŁODSZEJ CZĘŚCIOWO SĄ DOFINANSOWANE Z PROGRAMU "MULTISPORT"( Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej Puck), W KTÓRYM NASZ KLUB UCZESTNICZY W TYM ROKU.

TRENING GRUPY MŁODSZEJ (rocznik 2005 i młodsi) :

                                                                               PONIEDZIAŁEK godz 15'30 - 16'30

                                                                               ŚRODA             godz 15'30 - 16'30

                                                                               PIĄTEK             godz 15'00 - 16'30

Dodatkowo grupa młodsza otrzyma darmowe wejściówki (lista zawodników UKS Bombek będzie w kasie wejściowej) na ślizgawkę, z których będą mogli korzystać bezpłatnie codziennie od godz 18'00-19'00 i 20'00-20'30 a także sobota/niedziela.w godzinach od 10 do 20'30

TRENING GRUPY STARSZEJ (rocznik 2004 i starsi) :

                                                                               PONIEDZIAŁEK godz 16'30 - 17'30

                                                                               WTOREK          godz 15'30 - 17'30

                                                                               ŚRODA             godz 16'30 - 17'30

                                                                               CZWARTEK      godz 15'30 - 17'30

                                                                               PIĄTEK             godz 15'00 - 16'30

Jeżeli ktoś z zawodników ma za małe łyżwy i chciałby je odsprzedać to proszę o informację (można łyżwy przynieś na pierwszy trening w poniedziałek). Jest kilka par używanych do odsprzedania na lodowisku w rozmiarach od 34 - 38.

Malbork będzie organizatorem jednego z turniejów mini hokeja w ramach rozgrywek PZHL w dniach 27 listopada lub 4 grudnia z udziałem drużyn z Bydgoszczy, Gdańska, Gdyni, Torunia, Warszawy i Torunia. W turnieju będą uczestniczyli wszyscy zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi (szczegóły wkrótce na stronie).

TRENING GRUPY MŁODSZEJ !!!

NAJBLIŻSZY TRENING (piątek 23 pażdziernika), KTÓRY PLANOWANY BYŁ NA GODZINĘ 15'30 ODBĘDZIE SIĘ NIECO PÓŹNIEJ - 17'30. MINI TURNIEJ POPROWADZI PAN PRZEMEK NAWROCKI I DARIUSZ NAPIĄTEK. BĘDĄ TO OSTATNIE ZAJĘCIA NA ROLKOWISKU. KOLEJNE TRENINGI  ODBĘDĄ SIĘ JUŻ NA LODZIE. SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE DOKŁADNEJ DATY I GODZINY PODANE BĘDĄ WKRÓTCE NA STRONIE.

OBÓZ 2016

Uwaga !!! HUKS Niedźwiadki Gdynia, Klub z którym UKS Bombek współpracuje organizuje obóz zimowy w Poznaniu na lodowisku pełnowymiarowym "Chwiałka". Cały program wraz z harmonogramem, kosztami i terminem jest na stronie www.nowa.huks-niedzwiadki.pl. Obóz będzie prowadziła trójka wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, dodatkowo osobno będą prowadzone też treningi dla bramkarzy (warto skorzystać !!!). Obóz odbędzie się w drugim tygodniu ferii zimowych. Kontakt telefoniczny z trenerem z Gdyni - 668136923. Tydzień wcześniej ( pierwszym tyg ferii ) planujemy obóz "dochodzeniowy" (na miejscu w Malborku), 6 dni, 4 jednostki treningowe dziennie (lód, basen, siłownia, bieg i sala gimnastyczna). Obóz przewidziany jest dla zawodników starszych max do rocznika 2005 włącznie. Koszt w zależności od ilości uczestników (około 180 zł), obejmuje wejścia na basen, wyżywienie, sala gimnastyczna, siłownia, opieka trenerska. Zajęcia będą odbywały się od godz 7'30 - 16'00.

INFORMACJA NA TEMAT OBOZU ZE STRONY www.huks-niedzwiadki.pl

" W związku z goniącymi terminami przedstawiamy szczegóły i termin obozu w Poznaniu.

Miejsce: Lodowisko Chwiałka Poznań

Czas: (niedziela)21-27(sobota).02.2016 

Nocleg + wyzywienie: Hostel Frolic ,  http://www.frolicgoatshostel.com/ 

Treningi: 

Niedziela 1 x trening na lodzie(trening bramkarski) + trening motoryki

Poniedziałek 2 x trening na lodzie(trening bramkarski) + trening motoryki + basen

Wtorek 2 x trening na lodzie(trening bramkarski) + trening motoryki + basen

Środa 1 x trening na lodzie(trening bramkarski)+ zwiedzanie Poznania

Czwartek 2 x trening na lodzie(trening bramkarski) + trening motoryki + basen

Piątek 2 x trening na lodzie(trening bramkarski) + trening motoryki Sobota sparing wewnętrzny na lodzie, wyjazd do domów.

Obóz przeznaczony jest dla zawodników i zawodniczek z roczników 2000-2007

Godziny przyjazdu i więcej szczegółów podamy w ciągu dwóch tygodni.Cena za osobę 950 zł I rata 600 zł płatna do 10 grudnia 2015 roku II rata 350 zł płatna do 10 stycznia 2016 roku. Dwupack (dwójka dzieci) 1750 zł I rata 1000 zł płatne do 10 grudnia 2015 roku II rata 750 zł płatne do 10 stycznia 2016 roku. Przelewy proszę kierować na konto klubowe z dopiskiem w tytule darowizna na obóz w Poznaniu 2016Po wszelkie szczegóły proszę dzwonić pod numer tel: 668136923 lub 506068299 ".

SKŁADKI !!!

Prosimy o uregulowanie składek do skarbnik Pani Ewy Cyganowskiej a także opłaty za wypożyczenie sprzętu do końca przyszłego tygodnia. W najbliższy wtorek czwórka zawodników : Piotr Sałek, Darek Pątek, Marcel Słomiński i Kacper Szyszkowski zagra w sparingu w Gdańsku (proszę i potwierdzenie na treningu). W weekend czwórka zawodników żaka młodszego rozegra swój pierwszy mecz w Poznaniu. We wspólnej drużynie z PTH/Niedźwiadki/Bombers zagrają: Bartosz Seńko, Kacper Dorobek, Adrian Czarniak i Mateusz Mozołowski (proszę o potwierdzenie na treningu). Mecze rozegrane zostaną 17/18.10.2015 przeciwko drużynie Stoczniowiec Gdańsk. Nocleg zarezerwowany i opłacony jest w hotelu Cezamet, koszty transportu i wyżywienia pokrywają zawodnicy. Dlatego też musi jechać jeden z rodziców jako opiekun na dwumecz ligi żaka młodszego (proszę o potwierdzenie kto może pojechać z zawodnikami).

Zaproszenie do Urzędu Miasta

W najbliższą środę (30 września) na godz 15'30 zawodnicy UKS Bombek, którzy zdobyli kilka miesięcy temu tytuł Mistrza Polski zostali zaproszeni do Urzędu Miasta na spotkanie (lepiej późno niż wcale :)

" W uznaniu osiągniętego wysokiego wyniku sportowego, związanego ze zdobyciem I miejsca podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Hokeju na Rolkach mam zaszczyt zaprosić Państwa drużynę w składzie: Daniel Szajstek, Maciej Mozołowski, Mateusz Mozołowski, Oskar Bendig, Szymon Cyganowski, Kacper Szyszkowski, Dariusz Piątek, Marcel Słomiński, Bartosz Grabara, Michał Sadowski, Michał Nawrocki i Radosław Czerniewski na uroczyste spotkanie, które odbędzie się w dniu 30 września 2015 o godz 15'30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Malborka.          

                                                                                       Z poważaniem:

                                                                                                           Burmistrz Miasta Malborka

                                                                                                                  Marek Charzewski

BADANIA !!! , skierowanie

  BARDZO WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA BADAŃ LEKARSKICH !!!

ZAWODNICY, KTÓRZY NIE MIELI SKIEROWANIA DO LEKARZA SPORTOWEGO (okazało się, że wszyscy muszą je mieć), MUSZĄ TAKŻE ZROBIĆ BADANIE KRWI I MOCZU (najlepiej w szpitalu prawdopodobnie od godz 7'00). DO PIĄTKU PROSZĘ PRZEKAZAĆ SKIEROWANIE I WYNIKI BADAŃ DO TRENERA NA TRENINGU W PRZECIWNYM RAZIE OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA ZAWODNICY, KTÓRZY NIE DOSTARCZĄ WYMAGANYCH DOKUMENTÓW NIE BĘDĄ MOGLI UCZESTNICZYĆ W ZAJĘCIACH !!! PROSZĘ O DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI (w razie niejasności proszę o kontakt telefoniczny).

Skierowanie i badania:

Rogaczewski Filip, Wensker Krzysztof, Górnik Tymoteusz, Cyganowski Maciej, Cyganowski Szymon, Czerniewski Wojtek, Grabara Bartosz, Zamorski Dawid (badania), Sawicki Dawid (skierowanie), Jędrzejewski Igor, Muczeński Michał, Czarniak Adrian, Czerniewski Radek, Szajstek Daniel, Napiątek Igor (badania), Pietras Arek, Piątek Darek, Sałek Piotr, Nawrocki Michał, Mozołowski Mateusz, Szyszkowski Kacper, Grochecki Jakub (badania), pozostali zawodnicy otrzymali pieczątki do karty zdrowia sportowca z datą następnego badania - 22.03.2016 r.

Marcin Cybulski, Tkacz Tymoteusz, Kacper Gołuński muszą indywidualnie umówić się z lekarzem na badania - Subkowy ul Wybickiego 17, tel 58 5368520

BADANIA LEKARZ SPORTOWY

BADANIA LEKARSKIE !!!

22 WRZEŚNIA  w SP3 (pokój pielęgniarki) będzie przyjmował lekarz sportowy. Badania rozpoczną się od godz 8'30 do około 11'00. Ci zawodnicy, którzy będą pierwszy raz na kontroli lekarza sportowego muszą mieć skierowanie (lekarz pierwszego kontaktu), oraz badania krwi i moczu. CI ZAWODNICY, KTÓRZY NIE POJAWIĄ SIĘ NA KONTROLI W WYZNACZONYM TERMINIE NIE BĘDĄ MOGLI UCZESTNICZYĆ W TRENINGACH I TURNIEJACH !!!. Muszą prywatnie umówić się z lekarzem, który przyjmuje w Subkowach (w okolicach Tczewa).

TRENINGI 2015/2016

 GRUPA MŁODSZA :

PONIEDZIAŁEK 15'45 - 16'45

WTOREK          15'45 - 16'45

PIĄTEK             15'45 - 17'15

 

GRUPA STARSZA :

PONIEDZIAŁEK  16'45 - 18'00

WTOREK           16'45 - 18'00

ŚRODA              16'30 - 18'00

CZWARTEK        15'45 - 17'15

Wypożyczanie sprzętu.

Wypożyczanie sprzętu, sprawy organizacyjne !!!

Czwartek 3 września od godz 16-17  na lodowisku miejskim OSiR będzie można wypożyczyć sprzęt. Treningi będą odbywały się codziennie na rolkowisku przy ul Mickiewicza z podziałem na grupy wiekowe. Godziny zajęć na rolkach oraz podział na grupy będzie podany wkrótce na stronie. Wszyscy zawodnicy, którzy będą uczestniczyli w treningach muszą posiadać bezwzględnie badania lekarskie. Lekarz będzie przyjmował w miesiącu wrześniu w naszej szkole, dokładny termin i godz zostanie podana w późniejszym czasie.