Your IP: 3.238.180.255
Server Time: 2022-05-28 11:16:46

KAMERA LODOWISKO

6 KOLEJKA RLH 2014/15 - 04.01.2015

Tylko 23 bramki w trzech meczach w VI kolejce Regionalnej Ligi Hokeja na Lodzie w Malborku strzelili hokeiści, którzy rozegrali dziś swoje spotkania.

Prawie połowa z nich padła w meczu pomiędzy Media Team Gdańsk - EKH Wikingowie Elbląg. Po pierwszej tercji na tablicy widniał wynik remisowy 2:2, w drugiej więcej bramek strzelili elblążanie wygrywając ostatecznie po błędach w obronie Mediaków 7:3.

Arkadiusz Olszewski.

W meczu pomiędzy Orłami Czersk - Marvin's Fighters padł wynik 4:2. Mecz rozgrywany był w szybkim tempie, bardzo wyrównany, w którym obydwie drużyny do samego końca stwarzały sobie sytuacje bramkowe. Większym opanowaniem i spokojem pod bramką przeciwnika oraz więcej szczęścia mieli zawodnicy z Czerska i to oni zjechali z lodu jako zwycięzcy.

Bramki dla Orłów strzelili:

Andrzej Moga,

Michał Czapiewski,

Jan Czapiewski

Cisewski Witold,

Bartłomiej Kułak

Artur Podracki ( król strzelców z zeszłego sezonu ).

W ostatnim meczu Grizzlies Gdynia podejmowała Grom Morąg. Niedźwiedzie bili bliscy pierwszej wygranej w tym sezonie prowadząc bardzo wyrównane spotkanie, na bramkę Gromu szybko strzelali wyrównującą. W drugiej tercji zawodnicy z Morąga prowadzili już 4:2, jednak gdynianie grali ambitnie do końca strzelając kontaktową bramkę, na kolejne zabrakło czasu. Wynik końcowy - 4:3 dla Gromu Morąg.

Bramki strzelili w tym meczu dla zwycięzców:

Stanisław Horodniczy - 3,

Grzegorz Hubacz

Rafał Kopczyński,

Piotr Leszczyński

Artur Czaiński.

A już za tydzień ostatnia kolejka przed rundą rewanżową, a zagrają od godz 8 - Grom Morąg - EKH Wikingowie Elbląg, 9'30 - Grizzlies Gdynia - Media Team Gdańsk, godz 11 - Bombers Malbork - Orły Czersk.

11 stycznia VII kolejka Regionalnej Ligi Hokejowej w Malborku zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy !!! W związku z tym godziny meczy mogą ulec mały przesunięciom ( o ewentualnych zmianach kierownicy/kapitanowie drużyn zostaną powiadomieni najpóźniej do wtorku - 6.01 ). W tym dniu przygotowane będą konkursy, pokaz gry najmłodszych adeptów hokeja, licytacje oraz ciepły posiłek ( ciasto, kawa, grochówka ), którego celem będzie zbiórka pieniędzy na Finał WOŚP. Zapraszamy więc na lodowisko w Malborku całe rodziny do kibicowania