Your IP: 3.238.180.255
Server Time: 2022-05-28 10:12:29

KAMERA LODOWISKO

10 KOLEJKA RLH 2014/15 - 15.02.2015

Po przerwie feryjnej ruszyły rozgrywki Regionalnej Ligi Hokejowej w Malborku, organizowanej przez UKS Bombek i OSiR. W X kolejce do rywalizacji w pierwszym z zaplanowanych meczy stanęły drużyny Grom Morąg i Marvin's Fighters. Mecz bardzo wyrównany, w którym obydwa zespoły naprzemiennie wychodziły na prowadzenie.

Do końcowej syreny spotkania nie wiadomo było, kto wywiezie z Malborka komplet punktów. Mecz zakończył się jednak zasłużonym remisem: 6-6. W bramce Gromu zagrał wychowanek UKS Bombek - Dariusz Piątek.

Adam Lis -1.

W kolejnym rozegranym w tym dniu meczy kije skrzyżowali hokeiści z Elbląga i Czerska. Od początku spotkania to EKH Wiking prowadził grę strzelając szybko dwie bramki, w drugiej tercji dokładając kolejne trzy. Orły z Czerska w tym dniu byli w stanie strzelić tylko bramkę honorową. Świetny mecz w bramce EKH rozegrał Mateusz Mirończuk. Mecz zakończył się wynikiem: 5 - 1.

Bramki dla zwycięzców strzelili:

Leonid Eremchuk - 3,

Jacek Iwon - 2,

Dla pokonanych honorowe trafienie zaliczył Marcin Moga.

W bramce Orła Czersk zagrał wychowanek UKS Bombek - Maciej Mozołowski.

W ostatnim meczu zagrały drużyny, które prowadzą w tabeli - Bombers Malbork, Który nie przegrał jeszcze w tym sezonie żadnego spotkania oraz Media Team Gdańsk - drużyna, która zajmuje drugie miejsce w tabeli. Obydwa zespoły zagrały w swoich najsilniejszych składach. W pierwszej tercji mecz był bardzo wyrównany, jednak w drugiej tylko "krzyżacy" z Malborka trafiali do bramki rywala. Mecz zakończył się kolejną wygraną zawodników Bombers Malbork w stosunku 7 : 1.

Emil Masłowski - 3,

Mirosław Walicki - 2

Paweł Badziong - 2,

dla Media Team honorową bramkę strzelił Marcin Grandys.

Grizzlies Gdynia - pauza.

Za tydzień kolejne mecze: 22 luty 2015:

godz 8'00 mecz I - Grom Morąg vs Bombers Malbork,

godz 9'30 mecz II - Orły Czersk vs Grizzlies Gdynia,

godz 11'00 mecz III Wikingowie Elbląg vs Marvin's Gdańsk,

pauza  Media Team Gdańsk.

Wszystkie mecze można obejrzeć na żywo www.hokejmalbork.pl (po kliknieciu ikony kamery na stronie :) )