^GÓRA
Get Adobe Flash player

...I LOVE HOCKEY...

28.jpg

ODWIEDZINY

978869
Today
Yesterday
This Week
This Month
Last Month
All days
380
296
5527
13485
16417
978869

Your IP: 3.238.180.255
Server Time: 2022-05-28 10:53:44

KAMERA LODOWISKO

12 KOLEJKA RLH 2014/15 - 01.03.2015

W dniu dzisiejszym została rozegrana XII kolejka rozgrywek Regionalnej Ligi Hokeja na Lodzie w Malborku. Pierwszy mecz to pojedynek pomiędzy Marvin's B Fighters & Grizzlies Gdynia. Marsjanie na mecz pojawili się w mocno okrojonym składzie, na ławce rezerwowych zasiadł tylko jeden zawodnik. Od początku spotkania niedźwiedzie mocno nacisnęli przeciwnika strzelając pierwszą bramkę.

Tyko w pierwszej tercji Marvin's dzielnie stawiał opór przeciwnikowi, w drugiej zabrakło zwyczajnie sił co skrzętnie wykorzystali zawodnicy z Gdyni. Pomimo dwóch bramek, które nie mogły być zaliczone ( po gwizdku sędziego Grizzlies strzelili sześć bramek,Marvin's honorową Rafała Strojnego.

Dla Gdyni strzelili:

Artur Czaiński - 2,

Adam Zaborowski - 2,

Jan Andrzejewski i Piotr Leszczyński po 1.

W kolejnym meczu zagrał gospodarz Bombers Malbork - EKH Wiking Elbląg. Bombersi nie doznali jeszcze smaku przegranej w tej edycji rozgrywek, wygrali dziesięć kolejnych meczy zdobywając komplet punktów. Nie inaczej było dziś, pomimo bardzo szybkiej gry prowadzonej przez przeciwnika malborskich hokeistów to krzyżacy mogli cieszyć się kolejną wygraną. I choć do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki Bombersi z Malborka mogą już świętować zdobycie I miejsca w rozgrywkach. Prawie do końca pierwszej tercji po bardzo wyrównanym meczu na tablicy wyników był remis 2:2, w końcówce Bombersi strzelili bramkę, w drugiej zarysowała się lekka przewaga, którą wykorzystali strzelając kolejne bramki. EKH uległ Bombers Malbork 3 : 7.

Bramki dla Bombers strzelili:

Maciej Cyganowski - 3,

Emil Masłowski,

Marek Rokita,

Mirosław walicki i Robert Gierasimczuk po 1

dla EKH Leonid Eremchuk, Rafał Sokalski i Grzegorz Ramsz.

W ostatnim meczu zawodnicy z Morąga podejmowali Media Team Gdańsk. Jako pierwsi do bramki przeciwnika strzelili faworyci tego spotkania mediacym jednak odpowiedź hokeistów Gromu była niemalże natychmiastowa. Po kilkunastu minutach zawodnicy z Gdańska przejęli inicjatywę i częściej strzelali na bramkę przeciwnika czego efektem były kolejna bramki. Na 12 celnych strzałów Media Team - Grom odpowiedział 4 trafieniami z czego jedna z nich...nie została uznana ponieważ aż dwóch zawodników w momencie oddania strzału było w tercji przeciwnika. Na mniejszą ilość strzałów oddanych na bramkę gdańszczan zapewne przyczynił się fakt posiadania przez bramkarza Media Adama Rozenberg
" świątecznego ubrania " , którego zawodnicy z Morąga nie za bardzo chcieli pobrudzić

Dla Gromu strzelili :

Stanisław Horodniczy - 2 i Władysław Białek,

dla zwycięzców :

Szymon Tywczyński - 4,

Marcin Grandys - 3,

Artur Pokorski - 2,

Krzysztof Kwiatkowski - 2 i Andrzej Demiańczuk.


Za tydzień przedostatnia kolejka rozgrywek:
godz 8'00 - Orły - Bombers
godz 9'30 - Grom - Grizzlies
godz 11'00 - EKH - Media Team
pauza - Marvin's