Your IP: 3.238.180.255
Server Time: 2022-05-28 10:46:16

KAMERA LODOWISKO

4 KOLEJKA RLH 2014/15 - 21.12.2014

21 grudnia na lodowisku miejskim w Malborku odbyła się IV kolejka rozgrywek Regionalnej Ligi Hokejowej , której organizatorem jest UKS Bombek SP3 oraz OSiR. W pierwszym meczu zagrali Bombersi, którzy od początku spotkania narzucili wysokie tempo gry i już w pierwszej tercji prowadzili sześcioma bramkami.

W drugiej dokładając kolejne sześć zawodnikom z Gromu Morąg. Mecz zakończył się wynikiem 12:1.

Daniel Rutkowski.

W kolejnym spotkaniu można było spodziewać się wyrównanego meczu, jednak hokeiści z Czerska, wyraźnie podbudowani zwycięstwem z zeszłej kolejki nie dali szans zawodnikom z Gryzzlies Gdynia wygrywając wysoko 10:1.

Najwięcej bramek dla Orłów z Czerska strzelił Bartłomiej Kaim - 6, po jednej strzelili Smagliński Mirosław, Moga Andrzej, Moga Mirosław i Czpiewski Jan dla pokonanych jedyną bramkę strzelił Jan Andrzejewski.

W trzecim meczu zagrały drużyny z Elbląga i Gdańska. Mecz prowadzony w szybkim tempie, w którym obydwie drużyny miały sporo sytuacji bramkowych jednak to zawodnicy EKH Wiking z Elbląga strzelali celniej do siatki rywali.Mecz toczył się pod dyktando EKH, dopiero w końcówce drugiej tercji zawodnicy Marvin's Gdańsk przejęli inicjatywę strzelając dwie bramki, na kolejne zabrakło jednak czasu. Obydwa zespoły często grały w osłabieniu, łącznie nałożono 24 min kar.