^GÓRA
Get Adobe Flash player

...I LOVE HOCKEY...

1.jpg

ODWIEDZINY

606257
Today
Yesterday
This Week
This Month
Last Month
All days
30
314
638
8961
16202
606257

Your IP: 3.85.214.0
Server Time: 2019-10-22 01:34:27

KAMERA LODOWISKO

Rozgrywki KPOZHL 2019

W tym sezonie podobnie jak w poprzednim będziemy uczestniczyć w rozgrywkach organizowanych przez KPOZHL w dwóch kategoriach wiekowych - ŻAK MŁODSZY i ŻAK STARSZY wspólnie z drużyną UKS Wikingowie Elbląg.

ŻAK MŁODSZY : KACPER CYBULSKI, ALEX DOCHNIAK, KRZYSZTOF KOMAR, FILIP KUJAWA, MARCEL LEWANDOWSKI, JAKUB LUBIŃSKI, MARIUSZ MUCZEŃSKI, MARCEL SARNOWSKI, PATRYK WOJCIECHOWSKI.

Terminarz rozgrywek Żak Młodszy (U-12) KPOZHL
sezon 2019/2020

21.09.2019  - PTH POZNAŃ - UKS BOMBEK
08.09.2019  - LEGIA WARSZAWA - UKS BOMBEK
05.10.2019  - BKS BYDGOSZCZ - UKS BOMBEK
19.10.2019  - STOCZNIOWIEC GDAŃSK - UKS BOMBEK
26.10.2019  - ŁKH ŁÓDŹ - UKS BOMBEK
16.11.2019  - UKS BOMBEK - SOKOŁY TORUŃ
23.11.2019  - UKS BOMBEK - ŁKH ŁÓDŹ 2
14.12.2019  - UKS BOMBEK - STOCZNIOWIEC GDAŃSK 2
21.12.2019  - NIEDŻWIADKI GDYNIA - UKS BOMBEK
28.12.2019  - LEGIA WARSZAWA 2 - UKS BOMBEK
04.01.2020  - UKS BOMBEK - LEGIA WARSZAWA
18.01.2020  - UKS BOMBEK - PTH POZNAŃ
25.01.2020  - UKS BOMBEK - STOCZNIOWIEC
01.02.2020  - UKS BOMBEK - BKS BYDGOSZCZ
15.02.2020  - UKS BOMBEK - ŁKH ŁÓDŹ
22.02.2020  - SOKOŁY TORUŃ - UKS BOMBEK
29.02.2020  - ŁKH ŁÓDŹ 2 - UKS BOMBEK
07.03.2020  - UKS BOMBEK - WTH WROCŁAW
08.03.2020  - UKS BOMBEK - WTH WROCŁAW
21.03.2020  - UKS BOMBEK - LEGIA WARSZAWA 2
28.03.2020  - STOCZNIOWIEC GDAŃSK 2 - UKS BOMBEK
04.04.2020  - UKS BOMBEK - NIEDZWIADKI GDYNIA
 
 
 
ŻAK STARSZY (UKS WIKINGOWIE ELBLĄG) : : MUCZEŃSKI MICHAŁ, RUKAT MIŁOSZ, KRÓL MICHAŁ, CZERNIEWSKI WOJTEK, RABAŻYŃSKI CYPRIAN, WENSKER KRZYSZTOF, ANTYS DOMINIK, KOLITZ MATEUSZ
 
erminarz rozgrywek:

28-29.09.2019 AH Legia Warszawa * UKS Wikingowie Elbląg 

05-06.10.2019 MKS Sokoły Toruń * UKS Wikingowie Elbląg 

12-13.10.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk * UKS Wikingowie Elbląg 

26-27.10.2019 UKS Wikingowie Elbląg * ŁKH Łódż 

09-10.11.2019 UKS Wikingowie Elbląg * AH Legia Warszawa 

23-24.11.2019 UKS Wikingowie Elbląg * MKS Sokoły Toruń 

07-08.12.2019 UKS Wikingowie Elbląg * GKS Stoczniowiec Gdańsk 

21-22.12.2019 ŁKH Łódż * UKS Wikingowie Elbląg 

04.01.2020 MKS Sokoły Toruń * UKS Wikingowie Elbląg 

05.01.2020 UKS Wikingowie Elbląg * MKS Sokoły Toruń 

25.01.2020 AH Legia Warszawa * UKS Wikingowie Elbląg 

26.01.2020 UKS Wikingowie Elbląg * AH Legia Warszawa

08.02.2020 UKS Wikingowie Elbląg * GKS Stoczniowiec Gdańsk 

09.02.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk * UKS Wikingowie Elbląg 

29.02.20202 UKS Wikingowie Elbląg * ŁKH Łódż 

01.03.2020 ŁKH Łódż * UKS Wikingowie Elbląg


 
 
*
 
MŁODZIK ( GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK) : BARTOSZ SEŃKO, KACPER DOROBEK, ŁUKASZ PIÓR, MATEUSZ MOZOŁOWSKI, NADIA RATAJCZYK

Oficjalny terminarz meczy:

14-15.09.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk * ŁKH Łódź 

21-22.09.2019  AH Legia Warszawa * GKS Stoczniowiec Gdańsk 

05-06.10.2019 MKS Sokoły Toruń * GKS Stoczniowiec Gdańsk 

19-20.10.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk * AH Legia Warszawa 

09-10.11.2019 ŁKH Łódź * GKS Stoczniowiec Gdańsk 

16-17.11.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk * MKS Sokoły Toruń 

04-05.01.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk * ŁKH Łódź 

11-12.01.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk * AH Legia Warszawa 

08-09.02.2020 MKS Sokoły Toruń * GKS Stoczniowiec Gdańsk 

29.02-01.03.2020 ŁKH Łódź * GKS Stoczniowiec Gdańsk

07-08.03.2020 AH Legia Warszawa * GKS Stoczniowiec Gdańsk 

14-15.03.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk * MKS Sokoły Toruń 

31.03.-05.04.2020 Finały

T